Dane kontaktowe

ul. Nałęczowska 18/96

(wejście od ulicy Nałęczowskiej)

I PIĘTRO

 

tel. 530 650 200

kontakt@mgkskinglow.pl

Pn - Pt: 10.00 - 20.00
Sob: 9.00 - 14.00

Godziny Otwarcia

OFERTA

Social Media


 

 

Copyright 2021. MGK SKINGLOW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

PAKIETY SPECJALNE

STREFA DLA KOBIET W CIĄŻY

​​​​​I OKRESIE LAKTACJI

DIAGNOSTYKA

DLA RÓŻNYCH PROBLEMÓW SKÓRY

WARSZTATY

ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI DOMOWEJ

Codzienna praca w gabinecie kosmetologicznym pokazuje, jak wiele osób zmaga się z chorobami autoimmunologicznymi. Są to m.in. takie schorzenia, jak: bielactwo, toczeń rumieniowaty układowy, łysienie plackowate, choroba Hashimoto i Gravesa Basedowa, reumatoidalne zapalne stawów, celiakia, stwardnienie rozsiane, choroba Leśniowskiego-Crohna. etc.

Choroby autoimmunologiczne to choroby w przebiegu, których układ odpornościowy wytwarza przeciwciała skierowane przeciwko własnym tkankom, co wywołuje długotrwałe zapalenie i stałe uszkodzenia. Choroby z autoagresji mają charakter przewlekły i cechują się naprzemiennym występowaniem okresów zaostrzeń i remisji. 

Skóra osób z zaburzeniami autoimmunologicznymi charakteryzuje się występowaniem: obrzęków, przebarwień, zaczerwienień, trądziku, nadmiernym owłosieniem oraz zaburzeniem bariery naskórka, co wiąże się z nadmierną suchością skóry i wymaga szczególnej opieki w gabinecie kosmetologicznym. W związku z tym, iż systematycznie pogłębiamy wiedzę, wiemy jak pracować z takimi cerami. Tym samym stworzyliśmy AUTORSKIE TERAPIE ŁĄCZONE dedykowane specjalnie dla Klientek z chorobami o podłożu autoimmunizacji.  

 

Autorskie terapie łączone w chorobach autoimmunologicznych

31 stycznia 2022