Dane kontaktowe

ul. Nałęczowska 18/96

(wejście od ulicy Nałęczowskiej)

I PIĘTRO

 

tel. 530 650 200

kontakt@mgkskinglow.pl

Pn - Pt: 10.00 - 20.00
Sob: 9.00 - 14.00

Godziny Otwarcia

OFERTA

Social Media


 

 

Copyright 2021. MGK SKINGLOW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

PAKIETY SPECJALNE

STREFA DLA KOBIET W CIĄŻY

​​​​​I OKRESIE LAKTACJI

DIAGNOSTYKA

DLA RÓŻNYCH PROBLEMÓW SKÓRY

WARSZTATY

ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI DOMOWEJ

  Jest magistrem kosmetologii, kreatorką piękna i promotorką zdrowia.

Pierwszą w Lublinie założycielką gabinetu specjalizującego się w pracy z cerą problematyczną. Autorką diagnostyki dla różnych problemów skórnych i warsztatów świadomej pielęgnacji domowej. Stawia na nieustanne pogłębianie wiedzy i rozwój osobisty. Już od 12 lat jest związana z branżą kosmetologiczną. W swoim zawodzie nie działa szablonowo. Nie lubi gotowych rozwiązań, a do każdego problemu cery Klienta podchodzi kompleksowo. Jej domeną jest tworzenie autorskich rozwiązań w zakresie technik łączonych. Efekt finalny zabiegu, dobro i bezpieczeństwo Klienta są wartością priorytetową w codziennej pracy.

 

   Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, takich jak: trądzik młodzieńczy i wieku dorosłego, trądzik różowaty, skóra z przebarwieniami, AZS, łuszczyca, cera dojrzała z oznakami starzenia. Komponuje spersonalizowane kuracje spowalniające procesy starzenia.  Opieką otacza również kobiety w ciąży, okresie laktacji oraz Pacjentów onkologicznych. Wykonuje zabiegi i stosuje terapie zgodnie z wszelkimi przesłankami dotyczącymi stanu zdrowia Klientek.

 

Ściśle współpracuje z lekarzem dermatologii, w celu uzyskania jeszcze lepszych i długotrwałych rezultatów. Pragnie, by w gabinecie MGK SKINGLOW każdy poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie. Każdy – bo propaguje pielęgnowanie cery także wśród mężczyzn.

mgr Marta Gładysz-Kamińska – kosmetolog i właścicielka gabinetu  MGK SKINGLOW Kosmetologia Profesjonalna