Marta Gładysz-Kamińska – mgr kosmetologii,

ekspertka kosmetologii holistycznej i psychokosmetologii,

właścicielka gabinetu MGK SKINGLOW

 

   Jest kreatorką piękna i promotorką zdrowia. Pierwszą w Lublinie założycielką gabinetu specjalizującego się cerą problematyczną. Ekspertką psychokosmetologii i holistycznej pracy w codziennej praktyce, która polega na całościowym podejściu do opieki nad organizmem człowieka. Uwzględniając stres i jego wpływ na nasilenie chorób skóry oraz zmiany somatyczne, mające znaczenie na jakość życia. Jest to podejście odpowiadające holistycznemu modelowi zdrowia, który rekomendowany jest przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).   Autorką diagnostyki dla różnych problemów skórnych i warsztatów świadomej pielęgnacji domowej. Stawia na nieustanne pogłębianie wiedzy i rozwój osobisty. Już od 12 lat jest związana z branżą kosmetologiczną. W swoim zawodzie nie działa szablonowo. Nie lubi gotowych rozwiązań, a do każdego problemu cery Klienta podchodzi indywidualnie. Jej domeną jest tworzenie autorskich rozwiązań w zakresie technik łączonych. Efekt finalny zabiegu, dobro i bezpieczeństwo Klienta są wartością priorytetową w codziennej pracy.

 

   Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, takich jak: trądzik młodzieńczy i wieku dorosłego, trądzik różowaty, skóra z przebarwieniami, AZS, łuszczyca, cera dojrzała z oznakami starzenia. Komponuje spersonalizowane kuracje spowalniające procesy starzenia.  Opieką otacza również kobiety w ciąży, okresie laktacji oraz Pacjentów onkologicznych. Wykonuje zabiegi i stosuje terapie zgodnie z wszelkimi przesłankami dotyczącymi stanu zdrowia Klientek.

 

Ściśle współpracuje z lekarzem dermatologii, w celu uzyskania jeszcze lepszych i długotrwałych rezultatów. Pragnie, by w gabinecie MGK SKINGLOW każdy poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie. Każdy – bo propaguje pielęgnowanie cery także wśród mężczyzn.

WARSZTATY

ŚWIADOMEJ PIELĘGNACJI DOMOWEJ

DIAGNOSTYKA

DLA RÓŻNYCH PROBLEMÓW SKÓRY

STREFA DLA KOBIET W CIĄŻY

​​​​​I OKRESIE LAKTACJI

PAKIETY SPECJALNE


 

 

Copyright 2021. MGK SKINGLOW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Social Media

OFERTA

Godziny Otwarcia

Pn - Pt: 10.00 - 20.00
Sob: 10.00 - 14.00

kontakt@mgkskinglow.pl

tel. 530 650 200

ul. Nałęczowska 18/96

(wejście od ulicy Nałęczowskiej)

I PIĘTRO

 

Dane kontaktowe